Makslinieki. Animatori. Riga Latvia. Vilnus.Tallin. Mākslinieki. Akrobātiski numuri. Animatori. Makslinieki. Animatori. Riga Latvia. Vilnus.Tallin.Bārmeņu šovs. Burlesque šovs. Lielā Šaha. Dzīvas statujas. Burvju mākslinieki. Lāzera šovs. Ledija-furšets. Ledus šovs. Luminiscējošais šovs. Deju kolektīvi. Bruņinieku šovs. Uguns šovs. Ziepju burbuļu šovs. Elfu bārs.Corporate Entertainment. Mini Stage Shows. Entertainers. Comedy Acts. Family Entertainers. Comedians.

 Kazu vadīšana un plānošana, kazu dj, dj, Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki, avia šovs, eņģeļi, akrobati, animatori, hostes, bārmeņu šovs, bārmeni, burlesque, burvju mākslinieki, makslinieki, muzikanti, muzikant, lāzera šovs, lāzeri, uguns šovs, uguns dejas, uguns dejo kolektivs, uguņošana, kazu salut, kazu uguņošana, birbiļu šovs, birbulu kāzu šovs

7 Sky, 7S, 7sky wedding,7 sky entertainment, 7sky management

Corporate Entertainment - Stage Shows - Entertainers - Comedy Acts - Family Entertainers - Comedians - Illusionist - Mini Stage Shows

 

 

7 SKY event agency

Mākslinieki Jūsu pasākumā

Latviešu mākslinieki Mākslas un mūzikas  priekšnesumi 
7sky dance akrobati

Deju - akrobātika

Deju priekšnesumi - akrobātika, teatralizeti numuri un neparasti tērpi.

Lumene 3D mapping show 7skyevent

Luminiscējošais šovs

Vissu ko Jūs redzēsiet šova ietvāros nav iespējams aprakstīt! To jāredz! Tas ir mūzikas, dejas, ritmas un gaismas enenerģijas apvienojums.
Par to nav vērts runāt, jo tas īsta enerģija.
Bet ja visiem klāt esošiem sadalīt speciālus kostīmus, pievienot mūzikas ritmus un lielus ekrānus, var savienot visus vienā sirds ritmā un tas būs īstais hits!
Ka papildinājums ideāli piestāv mimo šovs un neparastas uzkodas.
Visu vakaru staros ne tikai artistu kostīmi, bet arī jebkrš balts tērps vai aksesuārs.

Fly me to the moon - Old classic in a modern way 7sky show

Fly me to the Moon - Old classic in a modern way.

Show Birds Snow White Birds
Chinese Circus 7sky show

Akrobātiski numuri

Akrobātiski dueti, akrobāti uz audekliem, gredzenu šovs, gaisa akrobātika pāros, meitene uz bumbas un daudz kas cits...
 Viegla vasaras vakara cirka izrāde ar klauniem, akrobātierm, gaisa vingrotājiem, žonglieriem, burvju māksliniekiem, gaisīgiem burbuļiem, dejām un romantisku gaisotni... Gandrīz kā ziedu pļavā starp košiem tauriņiem un līksmiem putniem...

7sky show

Interaktīvs teātris

 

 

7Sky show dance

Aktieri

Corporate Entertainment. Mini Stage Shows . Entertainers. Comedy Acts.  Family Entertainers . Comedians 

 

7 Sky аниматоры

Animatori

Aktieri animatori nepieciešami praktiski jebkuros svētkos.
Praktiski jebkuru svētku programma piesātināta ar braucieniem pa pilsētu, piemiņas vietu apmeklējumiem.
Protams, ka neviens svinību rīkotājs nevar pieļaut, ka gaidot viesi skumtu.
Tos izklaidēt, uzjautrināt palīdzēs profesionāli animatori!

Bārmeņu šovs

Bārmeņu šovs Jūsu banketā!
Lāzeru & Bārmeņu šovs.

Uzmundrinoša mūzika, spožs šovs, garšīgi dzērieni un skaļas ovācijas – tā pagājušas bārmeņu-virtuozu šovs

летающий бар 7sky

Gaisa bārs

Pārsteidziet savus viesus ar neiedomājami krāsainu un pievilcīgu Airbāru.Meitene vingrotāja kostīmā
ar mākslīgajiem briljantiem uz spalvām , kura sēdēs uz kristāla lustras piedāvās jūsu viesiem
brīnišķīgus koktēļus un eleganti tos pasniegs.

Burlesque šovs

Spilgts un iespaidīgs šovs – mīlestības, jutekliskuma, romantikas un, protams, kaislības pārpilns. Šova programmu atklāj dzīvās statujas, kas sastingušas bez mīlestības un siltuma. Zāles apgaismojums kļūst blāvāks, un skatītāju skatam paveras divmetrīga, ar šampanieti piepildīta glāze. Pie viesiem iznāk lēdija – burleska karaliene krāšņā telpā, rotaļīgi noņem no sevis spalviņas, boa, rotaļājas ar dzīvajām statujām, kuras no viņas pieskārieniem atdzīvojas.

Lielā Šaha

Atrakcija milzu šahs - tas ir ļoti jautri! Visiem jūsu viesiem noteikti patiks, jo var kļūt par pilntiesīgu šovadalībniecu. Milzu šahs noteiktibūs vienkārši nepieciešamas tematiskās kāzas, korporatīvajos pasākumos, piemēram, kāzās pēc scenārija Alise Brīnumzemē.
Atrakcija var būt izvietota brīvajādabā, netālu no svīnību vietas, un tad katrs varēs piedalīties tajāaizraujošāpasākumā.

Dzīvas statujas

Jūs jau zināt, kā izskatīsies svīnību zāle, Jūsizdomājat ka tas būs dekorēts, un joprojām vēlaties pievienot kaut ko negaidītu un iespaidīgu? 7 Sky iesaka Jūms dzīvas statujas. Tas pievienos Jūsu svētkiem krāšņumu, greznību un šarmu.

Aktieri, pārklāti ar zeltu vai balto krāsu, tēlo dažādas figūras. Uz kādu brīdi viņi apstājās kadā pozā, pēc tām to pēkšni maina. Dzīvas staujas pieverš uzmanību – tie ir skaistas un klusas. Jūsu viesi sakumā var pat nepemanīt ka tie ir īstie cilvēki un kad statuja sāks kustēties – būs īstais pārsteigums!

Zvaigznes

Ja jūs plānojat nozīmīgu pasākumu vai greznas svīnības, noteikti ir iemēsls griezties 7 Sky koncertnodaļā.

Ar mūsu palīdzību Jūs varat uzaicināt estrādes zvagžņus, ka arī kino un teātra zvaigžņus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un citiām valstīm.

Burvju mākslinieki

Neaizmirstāmie numuri, maģija tas viss ir labakie Eiropas iluzionisti Jūsu svētkos!

Baltas balodes maģijas šovā būs īsts pārsteigums. Jūms patīk spilgta un nepaskaidrojama maģija? Tas ir iespajams, uzaiciniet maģijas meistari. Close-up maģija notiek ar viesu dalību, ta uzjautrinās jebkuru. Mags no Jeģipta pārsteigs ar savu maģijas greznumu. Pēc Jūsu izvēles 7 Sky piedāvā vai izrādi vai mikro-maģijas šovus.

Lāzera šovs

Jūs gribat Jūsu svētkos kaut ko aizrajošu? Pidāvājam īsto lāzeršovu! Tas var kļūt par zāles dekoru, ka arī par šovu programmu. Tieši Jūms piemērotu un originālu šovu.

Lāzeršovs ir ļoti spilgts, telpā būs nedaudz vieglo dūmu un viesi baudīs apjomīgo sinhrinezēto ar mūziku šovu. Ārā dūmu vietā var kālpot sniegs, lietus vai miglas.

Ledija-furšets

Kas var būt labāks ka jūsu iemīļotakie gardumi, augļi, dzērieni un skaistas meitenes vienā? Mēs to visu apvienojam priekš Jums!

Skaista meitene Lady furšeta lomā (daži sauc to par Lady-galds)- tas ir meitene jebkuru tematisko tērpu ar būrvīgu skatu. Tieši viņa piedāvās uzkodas, šampanieša glāzi un atstās neazmirstāmo iespaidi.

Mums ir pa spēkam realizet jebkuru Jūsu vēlmi, lai Lady furšets pilnīgi atbilstu jūsu pasākuma stilam. 

Ledus bar

Ledus šovs

Ledus skulptūras kāzām, dzimšanas dienām, banketiem un korporatīvajiem pasākumiem ir brīnišķīgs galdu noformējums un rada īpašu gaisotni.

Galda ledus skulptūras izdaiļos Jūsu svinību galdu. Ir iespējams izgatavot skulptūru par jebkuru Jūsu izvēlētu tēmu. Galda skulptūra tiek ievietota speciālā kūstošā ūdens savākšanas traukā ar iebūvētu krāsainu apgaismojumu.
Ledus skulptūras kāzām, dzimšanas dienām, banketiem un korporatīvajiem pasākumiem ir brīnišķīgs galdu noformējums un rada īpašu gaisotni.
Produkta prezentācija vai reklāmas kampaņa, ar ledus skulptūru palīdzību, iegūs nedalītu uzmanību jebkurā auditorijā.

 

Deju kolektīvi

Neparastā deju daudzveidība, kostīmu iestudējumi padarīs Jūsu svētkus par īstenu karnevālu, Mēs strādājam tikai ar pieredzējušiem deju kolektīviem.

Šova balets, klasiskais balets un balerīnas priekšnesumi, teatralizētas deju programmas, latiņāmerikāņu dejas,rumba, brazilijas karnevāls, belly dance u.c

Bruņinieku šovs

Sapņojat par viduslaikiem? Bruņinieku šovs – tas ir aizraujošās kaujas, bruņiņieku ciņas ar uguns zobeniem, šaušana loka, jāšanas šovs un daudz citu pārsteigumu. Aizraujošais šovs, neparastas spēles un atrakcijas garantēs svīnīgu noskaņojumu.

7 Sky piedāvā: viesu isvētīšana par brūņiņieku, spēles, konkursi un atrakcijas viduslaiku stīlā, šaušanas loka, viduslaiku dēju apmācību, izrāžu rīti, viduslaiku balles atmosfēru Jūsu svīnībās.

Шоу факиров 7sky

Uguns šovs

7 Sky piedāvā Jums daudzveidīgu uguns šovu. Visaizraujošākā šova programma 9 profesionālu faķīru izpildījumā.
Žonglēšana ar degošām lāpām, dejas ar uguns vēdekļiem, kontaktžonglēšana ar degošu zizli, dinamiskas poi un vēl, vēl...
Uguns pūšana, žonglēšana ar degošiem priekšmetiem, dejas ar uguni un daudz kas cits, redzēsiet dzīvas uguns, dejas un mūzikas savienojumu.
Izmantojam daudzveidīgu uguns priekšmetu klāstu, kas ļauj priekšnesumu veidot dažādīgu un veidot tieši Jūsu svētkiem piemērotākās kombinācijas.

Ziepju burbuļu šovs

Gribat izbaudīt kaut ko patiešām burvīgu, skaistu un neatkārtojami jautru? Tas ir Milzīgo ziepju burbuļu šovs!
7sky garantē jautras atmiņas, lielisko šovu un labo garastāvokli.
Milzīgie ziepju burbuli līdz 10 m garumā, lielie burbuļi, lietus no burbuļiem, ka arī cilvēks burbuļā!
Arī varam piedavāt Baleta šovu kurā piedalās 8-10 dejotāju, un nesaskatāmi daudz visdažadāki ziepju burbuļi.

Elfu bārs

Spilgts tematiskais bārs būs īsts pārsteigums Jūsu viesiem.

Profesionālie bārmeni elfu kostīmos, spilgti noformēts bārs kurā Jūs varat iegādāties ar tematiskiem dzērieniem un fantastiski nofotmētiem kokteļiem

 

Transformers show

Transformers Show2

Transformers Show

Avia šovs

Jūs plānojat svīnības un nezinat ar ko var pārsteigt ielūgtos? Mēs esam priecīgi Jūms palīdzēt!
Aviošovs var noteikti kļūt par neaizmirstāmo notikumu un izgreznos jebkūras svinības, kāzas, privāto ballīti vai korporatīvu, pilsētas dienu.
Ja, gadījumā, pasākuma budžets ir ierobežots un neatļauj uzaicināt avio gruppu pilnā sastavā (5 līdmašīnas L-39C), var sarunāt individuālo programmu kurā piedalīsies vēlamais līdmašīnu skaits.

Next: Muzikanti